Rodzaje szkoleń realizowanych w Dziale Technicznego Wsparcia i Szkoleń – POLIGON SZKOLENIOWY

Wychodzimy naprzeciw ciągłym zmianom i trendom panującym na rynku budowlanym. W związku z tym staramy się aby każde szkolenie dopasować indywidualnie do każdego z uczestników, analizując jego potrzeby i oczekiwania.

POLIGON SZKOLENIOWY


Profil: TYNKARZ – wykonywanie tynków maszynowych gipsowych i cementowo-wapiennych

Czas trwania: 2 dni
Typ szkolenia: teoretyczno-praktyczny

W czasie szkolenia uczestnicy zapoznają się szczegółowo z podstawami teoretycznymi technologii wykonywania mokrych tynków przy zastosowaniu agregatu tynkarskiego. Każda brygada w czasie szkolenia wykonuje ok. 20-30 m2 tynku, jak również zapoznaje się z funkcjonowaniem i obsługą agregatu tynkarskiego i systemu silosowego. Odbyty kurs daje umiejętność samodzielnego obsługiwania maszyn i wykonywania tynków zgodnych z wymaganiami normy.


Profil: SZTUKATOR – wykonywanie gładzi gipsowych

Czas trwania: 1 – 2 dni
Typ szkolenia: teoretyczno-praktyczny

W trakcie szkolenia uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu szpachlowania, wykonywania gładzi gipsowych oraz obróbki płyt g-k (od przyklejenia, po spoinowanie). Każdy uczestnik poznaje zasady przygotowania podłoża, rozrabiania materiału oraz aplikacji. Uczestnik zapoznaje się z gamą produktów (Gips Szpachlowy, Gips Szpachlowy Śnieżnobiały, OMEGA, Gładź Szpachlowa Śnieżnobiała, Gładź Cementowo-Wapienna), jak również poznaje tajniki montażu i obróbki płyt g-k (Klej Gipsowy T, Gips Szpachlowy F, Gips Szpachlowy DELTA).
Uczestnik zapoznaje się z nowatorską, mechaniczną metodą nakładania gładzi (zarówno sypkich jak i gotowych mas szpachlowych). Poznaje zasady pracy urządzenia Graco oraz techniki pracy i obróbki materiału na ścianie i suficie.


Profil: Szkolenie indywidualne

Czas trwania: 1 – 2 dni
Typ szkolenia: teoretyczno-praktyczny

Szkolenie indywidualne to tzw. „szkolenie skrojone na miarę”. Dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

DOLINA NIDY

DOLINA NIDY to nie tylko firma, ale i marka produktów wysokiej jakości, wytwarzanych z naturalnego
i syntetycznego kamienia gipsowego oraz produkty nowej generacji na bazie naturalnych spoiw wiążących
i komponentów modyfikujących ich właściwości techniczne i robocze.
Posiadamy 5 linii produktowych