„Takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie”

Wychodząc naprzeciw znanych słów Jana Zamoyskiego dokładamy wszelkich starań w budowanie wzorowej zawodowej postawy przyszłych fachowców rynku budowlanego.

Oferowane szkolenia przeznaczone są dla uczniów ostatnich klas szkół zawodowych głównie o profilu murarz-tynkarz oraz techników budowlanych. W trakcie szkolenia kursanci zapoznają się z kwalifikacjami tynkarza oraz sztukatora i poznają podstawy obsługi agregatu tynkarskiego oraz agregatu do nakładania gładzi gipsowych. W części teoretycznej poznają podstawowe wymagania jakościowe dla tynków gipsowych i cementowo-wapiennych. Instruktorzy przedstawią również zasady odbioru tynków oraz szerokie informacje produktowe dotyczące marki Dolina Nidy.

Szkolenia odbywają się zarówno na poligonie szkoleniowym Działu Wsparcia Technicznego i Szkoleń, jak również na miejscu, w placówkach oświatowych – w dostosowanych do tego warsztatach szkolnych.

Zaangażowane w zakresie technologii gipsowych wzorowe pracownie szkolne wspieramy firmowymi materiałami informacyjnym i wybranymi produktami do prowadzenia zajęć praktycznych oraz prac dyplomowych.

Wszelkie informacje dotyczące szkoleń dla uczniów i nauczycieli zawodu można uzyskać pod numerem infolinii 801-101-507 i tel. 41/35-78-733.

DOLINA NIDY

DOLINA NIDY to nie tylko firma, ale i marka produktów wysokiej jakości, wytwarzanych z naturalnego
i syntetycznego kamienia gipsowego oraz produkty nowej generacji na bazie naturalnych spoiw wiążących
i komponentów modyfikujących ich właściwości techniczne i robocze.
Posiadamy 5 linii produktowych