Szkolenia

SZKOLENIA W DZIALE SZKOLEŃ DOLINY NIDY

 

Na szkolenia zapraszamy zarówno handlowców, właścicieli czynnych firm budowlanych, kierowników budów jak i wykonawców  prac budowlanych głównie tynkarskich i gładzi. W ramach szkoleń w Dziale Szkoleń prowadzone są zajęcia teoretyczne, z możliwością prześledzenia wszystkich etapów produkcyjnych w fabryce, jak i praktyczna nauka w poligonie szkoleniowym technologii związanych z ofertą  produktową ATLAS pod marką DOLINY NIDY. Ponadto Dział Szkoleń daje możliwość wymiany doświadczeń i skorzystania z wiedzy oraz usług instruktorów - praktyków, w zakresie doradztwa budowlanego dotyczącego optymalnego stosowania produktów marki DOLINA NIDY.

Zgłoszenia


Wszelkie szczegółowe informacje o szkoleniach można uzyskać pod numerem infolinii:
tel. 801-101-507
tel. 41/35-78-733,
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szkolenia realizujemy w grupach 5-10 osobowych

Miejsce szkolenia:


Dział Szkoleń DN (Akademia Stosowania Gipsu)
Leszcze 15
28-400 Pińczów

RODZAJE SZKOLEŃ REALIZOWANYCH W DZIALE SZKOLEŃ

Wychodzimy naprzeciw ciągłym zmianom i trendom panującym na rynku budowlanym. W związku z tym staramy się aby każde szkolenie dopasować indywidualnie do każdego z uczestników, analizując jego potrzeby i oczekiwania.

POLIGON SZKOLENIOWY

Profil: TYNKARZ
- wykonywanie tynków maszynowych gipsowych i cementowo-wapiennych
Czas trwania: 2 dni
Typ szkolenia: teoretyczno-praktyczny

W czasie szkolenia uczestnicy zapoznają się szczegółowo z podstawami teoretycznymi technologii wykonywania mokrych tynków przy zastosowaniu agregatu tynkarskiego. Każda brygada w czasie szkolenia wykonuje ok. 20-30 m2 tynku, jak również zapoznaje się z funkcjonowaniem i obsługą agregatu tynkarskiego i systemu silosowego. Odbyty kurs daje umiejętność samodzielnego obsługiwania maszyn i wykonywania tynków zgodnych z wymaganiami normy.

Profil: SZTUKATOR – wykonywanie gładzi gipsowych
Czas trwania: 1 – 2 dni
Typ szkolenia: teoretyczno-praktyczny

W trakcie szkolenia uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu szpachlowania, wykonywania gładzi gipsowych oraz obróbki płyt g-k (od przyklejenia, po spoinowanie). Każdy uczestnik poznaje zasady przygotowania podłoża, rozrabiania materiału oraz aplikacji. Uczestnik zapoznaje się z gamą produktów (Gips Szpachlowy, Gips Szpachlowy Śnieżnobiały, OMEGA, Gładź Szpachlowa Śnieżnobiała, Gładź Cementowo-Wapienna), jak również poznaje tajniki montażu i obróbki płyt g-k (Klej Gipsowy T, Gips Szpachlowy F, Gips Szpachlowy DELTA).
Uczestnik zapoznaje się z nowatorską, mechaniczną metodą nakładania gładzi (zarówno sypkich jak i gotowych mas szpachlowych). Poznaje zasady pracy urządzenia Graco oraz techniki pracy i obróbki materiału na ścianie i suficie.

Profil: Szkolenie indywidualne
Czas trwania: 1 – 2 dni
Typ szkolenia: teoretyczno-praktyczny

Szkolenie indywidualne to tzw. „szkolenie skrojone na miarę”. Dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

SZKOLENIA TERENOWE

Realizujemy również szkolenia praktyczne w warunkach rzeczywistych budowy u klientów z potencjałem wykonawczym, którzy są w stanie zapewnić odpowiednie warunki i front robót do realizacji danego szkolenia.

Profil: Tynkarz - wykonywanie tynków maszynowych gipsowych i cementowo-wapiennych
Czas trwania: 1-2 dni
Typ szkolenia: praktyczne

Szkolenie produktowe przeznaczone dla czynnych wykonawców tynków gipsowych i cementowo-wapiennych. Uczestnik szkolenia zapoznaje się z walorami użytkowymi tynków Doliny Nidy. Szkolenie obejmuje również obsługę systemu silosowego. Szkolenie prowadzone jest w realnych warunkach budowlanych w miejscu wskazanym przez uczestników.

Profil: Szkolenie produktowe tzw. handlowe
Czas trwania: 1 dzień
Typ szkolenia: teoretyczne, teoretyczno-praktyczne

Szkolenie produktowe przeznaczone dla handlowców oferujących produkty marki Dolina Nidy. Zakres szkolenia obejmuje większość asortymentu Doliny Nidy ze szczególnym naciskiem na oferowany przez uczestników szkolenia. Szkolenie teoretyczne może zostać wzbogacone pokazem praktycznym.

Szkolenia wraz materiałami szkoleniowymi i cateringiem kawowym są bezpłatne, uczestnicy pokrywają tylko koszty dojazdu i pobytu (nocleg i wyżywienie)

Uczestnicy szkolenia dwudniowego zakwaterowani są w pobliskim ośrodku wypoczynkowym W czasie wolnym, kursanci mają możliwość wypoczynku w dowolnie przez siebie zaaranżowanej formie. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzymuje specjalne świadectwo ukończenia kursu. Stanowi ono formę referencji do wykonywania pracy w technologiach oferowanych pod marką DOLINA NIDY, w których wykonawca został przeszkolony.

Zainteresowane firmy mogą zgłaszać pracowników na szkolenia za pośrednictwem doradcy regionalnego ATLAS / DOLINA NIDY (patrz. mapka regionów) lub bezpośredniego dystrybutora, z którym współpracują lub zamierzają współpracować.

szkolenia ASG  szkolenia ASG